2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 08 maja 2024

pracownik biurowy (m.in. praca dla studentki)

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AGVO sp. z o.o. zajmujemy się szeroko pojętym zakresem szkoleń strzeleckich, posiadamy nowoczesną siedzibę firmy ( Ursynów ) w której tworzymy przyjazne środowisko, sprzyjające warunki pracy i możliwość zdobywania nowych umiejętności

Praca na stanowisku biurowym z doświadczeniem w obsłudze klienta.

Mile widziane osoby ambitne, skrupulatne, nie bojące się wyzwań. Umiejętność nawiązywania relacji i kontaktów z klientem, wysoka kultura osobista i odpowiedzialność to atuty

wymagane :

  • przyjemna aparycja

  • wysoka kultura osobista

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność

  • angielski w stopniu komunikatywnym

  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym EXCEL

  • dyspozycyjność

obowiązki :

  • wykonywanie prac biurowych

  • obsługa programów biurowych

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych

oferujemy :

  • stałe godziny pracy ( możliwość pracy tylko w weekendy )

  • ciekawą pracę w zgranym zespole

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności

  • premie uznaniowe

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 804441017