2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kazimierzówka
Dodane 05 maja 2024

pracownik biurowy/HANDLOWIEC

Lokalizacja

Kazimierzówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma POWER-DACH zatrudni pracownika na stanowisko pracownik biurowy / handlowiec w branży budowlanej

Zakres obowiązków :

·       czynności administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów;

.     mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Subiekt, kasy fiskalnej, MS Oficce

·       odbieranie połączeń telefonicznych;

·  obsługa korespondencji mailowej;

·       rozliczanie rozrachunków, kontrola płatności;

·       obsluga pracowników, ubezpieczeń pojazdów,

. przygotowywanie ofert dla klientów;

·       umiejętność pracy w zespole

Prosimy o przesyłanie CV. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 69*******30 po 6 maja.

Lokalizacja

Kazimierzówka,

Lubelskie

Lubelskie, Kazimierzówka
ID: 915187091