2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 28 maja 2024

Pracownik biurowy (dział dokumentacji)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MNK Group Sp. z o.o jest firmą specjalizująca się w dostawie części samochodowych na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik biurowy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, umowa zlecenia

Miejsce pracy: ul. Mełgiewska 30D, 20-234 Lublin

Wynagrodzenie: od 4242 zł do 4500zł brutto

Obowiązki:

  • prowadzenie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych,

  • terminowe kompletowanie dokumentów kosztowych, zakupowych,

  • wprowadzanie dokumentów dotyczących zakupu,

  • Tworzenie i wprowadzanie "przyjęcia towaru" w wewnętrznym programie,

  • weryfikacja faktur zakupowych, korygujących.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, chęć do nauki,

  • terminowość w realizacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zdolności analityczne,

  • przestrzeganie wartości korporacyjnych: zaangażowanie, profesjonalizm, praca zespołowa, uczciwość,

  • mile widziane znajomość Comarch ERP Optima,

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • kartę multisport

  • praca w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju,

  • szkolenia i zdobywanie doświadczenia,

  • rabaty na zakup produktów samochodowych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 781469862