2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
Dodane Dzisiaj o 05:37

Pracownik biurowy ds. wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

- Kompleksowe wsparcie Działu Handlowego w codziennych zadaniach administracyjno-biurowych

- Komunikacja z handlowcami w zakresie współpracy z Klientami;

- Obsługa zamówień przygotowanych i przekazanych przez handlowców;

- Generowanie listów przewozowych i dzienne raporty wysyłek;

- Współpraca z pozostałymi działami Firmy;

- Nadzór nad terminowym czasem wykonania zlecenia;

- Wystawianie faktur dla Klientów;

- Prowadzenie dokumentacji realizacji zamówienia ( zamówienie,faktura, podpisana WZ);

- Nadzór nad kalendarzem pracy kierowcy;

- Obsługa po sprzedażowa – badanie satysfakcji lub jakości usług realizowanych przez Firmę;

- Dbanie o wizerunek Firmy;

Nasze wymagania

- Dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

- Odpowiedzialność za wykonywane zadania;

- Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych ( pakiet MSOffice), mile widziana znajomość systemu Symfonia

- Komunikatywność;

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- tryb pracy: biuro;

- Dlaczego warto tu pracować - Miła, rodzinna atmosfera w firmie, ciągły kontakt z klientem

i możliwość rozwoju. Nie ma czasu na nudę

- Dni i godziny pracy 7:00 - 16:00 - praca zmianowa (7-15, 8-16).

O nas

Istniejemy od 1988 roku. Zajmujemy się produkcją znaków drogowych, blokad parkingowych oraz

sprzedażą produktów dla drogownictwa, a także montażem oznakowania pionowego i poziomego oraz

projektami rozwiązań organizacji ruchu. Stale poszerzamy nasz asortyment oraz obszar sprzedaży.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 915180211