2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 14 maja 2024

Pracownik biurowy do firmy ogólnobudowlanej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Termet Sp. z o. o. jest firmą z branży budownictwa. Realizujemy projekty na terenie Elektrociepłowni warszawskich i nie tylko.

W związku z rozwojem, poszukujemy osób do pracy na stanowisku biurowym/administracyjnym.

Umowa zlecenie na okres próbny- 1 miesiąc

Twój zakres obowiązków:

· Koordynacja umów i dokumentacji wewnętrznej

· Dbanie o obieg dokumentów,

· Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

· Wsparcie w rozliczeniach finansowych.

·  Wystawianie faktur sprzedażowych

Nasze wymagania

· Wykształcenie min. średnie

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

· Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

· Samodzielność, kreatywność, dokładność, komunikatywność

· Umiejętność dobrej organizacji pracy i priorytetyzacji zadań

· Dostępność 5 dni w tygodniu (7:00 - 15:00)

Swoje CV prosimy wysyłać przez aplikację OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918269305