2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 27 maja 2024

Pracownik biurowy do działu automatyki

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma "Portos TR7" zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Określenie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i automatyki z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji.

  • Projektowanie procesów automatyki i opracowywanie dokumentacji.

  • Testy prototypów

  • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu automatyki roletowej.

  • Prowadzenie szkoleń  z automatyki roletowej

  • Doradztwo pod względem automatyki roletowej.

  • Udział w targach branżowych oraz szkoleniach tematycznych.

  • Opiniowanie przy procesach reklamacyjnych.

  • Czynny udział we wdrożeniu nowych pracowników, przekazując wiedzę i umiejętności na danym stanowisku pracy.

Wymagania:

  • znajomość podstaw elektroniki,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej,

  • kultura osobista.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 919589485