2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Malbork
kaes.
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Biurowy (dla os. z orzeczeniem)

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Do naszego zespołu kaes. poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy - (praca dla osób z niepełnosprawnościami)

Miejsce pracy: Malbork

Nasza oferta pracy skierowana jest również do osób z niepełnosprawnościami. Mamy już doświadczenie we współpracy i chcemy powiększać nasze zespoły zapraszając do współpracy właśnie osoby z niepełnosprawnościami.

Twój zakres obowiązków:

·       obsługa i tworzenie dokumentów w programach MS Office,

·       wprowadzanie danych do systemów,

·       współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji zadań firmy,

·       wykonywanie poleceń przełożonych zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

·       biegła obsługa komputera,

·       znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),

·       rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze całego etatu,

·       możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego,

·       pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

·       benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 918182810