2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Miedzianów
Dodane 06 maja 2024

Pracownik biurowy- branża warzywna

Lokalizacja

Miedzianów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DAW-POL z siedzibą w Miedzianowie, gm. Nowe Skalmierzyce zajmująca się dystrybucją warzyw zatrudni pracownika biurowego.

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji firmowej (kompletowanie dokumentów oraz dbałość o aktualizacje)

  • Znajomość systemów bezpieczeństwa żywności HACCAP, GLOBAL GAP, nadzór tych systemów

  • Wystawianie oraz wprowadzanie faktur do systemu księgowego

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Kontakt z klientami i dostawcami oraz utrzymywanie relacji

  • Negocjowanie cen, zakup wybranych produktów od dostawców

  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Mile widziana znajomość programu SUBIEKT

Szukamy osoby skrupulatnej, sumiennej i rzetelnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamiczne rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe ubezpieczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z poniższą klauzulą, bądź kontakt telefoniczny ( 50*******05)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób .

Lokalizacja

Miedzianów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Miedzianów
ID: 680346472