2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 18 kwietnia 2024

pracownik biurowy, backoffice, księgowość

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu szukamy osoby ze statusem studenta zaocznego. Praca na pełen etat, pon-pt 8:00-16:00. 28 zł/h, na umowie zlecenie. Praca całkowicie stacjonarna, na Pradze Południe.

Zakres zadań:

  • pilnowanie firmowej korespondencji mailowej

  • systematyczne wprowadzanie faktur do systemu

  • dbanie o porządek dokumentacji firmowych

  • załatwianie spraw na poczcie (1-2 razy w tygodniu, poczta w budynku obok)

  • pomoc w księgowości

Szukamy kogoś z doświadczeniem na podobnym stanowisku, wymagamy dokładności, skrupulatności, zaangażowania i osoby związanej i zaznajomionej z pracą związaną z dokumentami. Poszukujemy kandydatów posługujących się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, którym nie straszny jest excel i komputerowe sprawy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912742096