2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Konin
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biurowy- agencja ubezpieczeniowa

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Koninie poszukuje osoby na stanowisko pracownika biurowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,

  • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Obowiązki:

  • obsługa dokumentacji biurowej,

  • wprowadzanie danych do systemu,

  • udzielanie informacji na temat produktów ubezpieczeniowych,

  • aktywna sprzedaż ubezpieczeń,

  • kontakt z klientami w celu nawiązania i utrzymywania relacji biznesowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w agencji ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • szkolenia i podnoszenia kwalifikacji,

  • umowę o pracę, pełen etat.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 827052074