2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Speed Trans Młynek Sp. z o.o. zajmująca się robotami ziemnymi oraz drogowymi poszukuje osób na stanowisko: Pracownik biurowy.

Lokalizacja: Opole ul. Budowlanych

Zakres obowiązków:

- Bieżąca obsługa biura;

- Tworzenie zestawień finansowych realizowanych robót, kontrolowanie poprawności wystawionych protokołów oraz faktur;

- Weryfikacja postępowań przetargowych, umów, dokumentów.

- Tworzenie zapytań oraz wycen ofertowych;

- Uzupełnienie dokumentacji,  tworzenie zestawień i bieżące raportowanie;

- Kontakt z wykonawcami, podwykonawcami;

- Tworzenie pism i wniosków do zewnętrznych instytucji.

Oczekujemy:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze budowlanym;

- Wykształcenie minimum średnie;

- Znajomość MS Office, Outlook, AutoCad;

- Zaangażowanie.

Oferujemy:

- Wdrożenie stanowiskowe;

- Umowa o pracę;

- Praca w godzinach 8-16.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915278641