2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CONSULTOR Sp. z o.o. (nr certyfikatu 568) jest instytucją szkoleniowo-doradczą prowadzącą działalność nieprzerwanie od 1988 roku. Misją naszej firmy jest przeciwdziałanie bezrobociu wśród obywateli Rzeczypospolitej Polskiej oraz wspieranie przedsiębiorstw w kształtowaniu optymalnej polityki personalnej. Realizujemy ją poprzez pośrednictwo pracy, kursy dla osób bezrobotnych i zagrożonych utratą pracy, rekrutację personelu oraz doradztwo personalne.

Miejsce pracy: Lublin

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Biura Projektu

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji

  • Dystrybucja materiałów promocyjno-informacyjnych

  • Przekazywanie informacji o projekcie

  • Przygotowanie informacji prasowych, mediów społecznościowych, w tym aktualizacja strony internetowej www.

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej uczestników projektu

  • Opracowanie list uczestników i list rezerwowych

  • Obsługa logistyczno-organizacyjna szkoleń, poradnictw, staży itp.

  • Opracowanie harmonogramów

  • Organizacja cateringu i materiałów szkoleniowych

  • Współpraca z trenerami i innymi pracownikami zaangażowanymi w realizację projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w realizacji projektów

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub podobnym do proponowanego

  • Dobra znajomość lokalnego rynku pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:

  • Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Aplikacje w postaci: CV oraz list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres mailowy (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910816208