2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Ciechanów
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Ciechanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Opis oferty pracy

Miejsce Pracy – Ciechanów

Opis stanowiska:

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (papierowej oraz mailowej)

- obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów obsługiwanych przez przedsiębiorstwo

- obsługa oraz archiwizacja dokumentacji

- fakturowanie- dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne bądź w trakcie studiów.

- doświadczanie w pracy biurowej - mile widziane

-znajomość obsługi komputera i programu MS Office -poziom bardzo dobry.

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć uczenia się nowych rzeczy

-posiadanie ogólnej wiedzy technicznej.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- jednozmianowy system pracy pon-pt

- możliwość rozwoju

-możliwość częściowej pracy zdalnej i płynnego ustalania grafiku

Dodatkowe informacje:

  • Praca na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia wymiaru pracy w późniejszym etapie zatrudnienia. .

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv za pośrednictwem portalu. W tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 892933530