2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zborowskie
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Zborowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK BIUROWY

Wymagania:

- samodzielność, rzetelność i dobra organizacja pracy

- bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word)

- wykształcenie min. Średnie

-podstawowa znajomość księgowości oraz kadr

Zakres obowiązków:

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;

- odbiór oraz nadawanie korespondencji;

- weryfikację, edycję oraz formatowanie dokumentów, redagowanie pism;

- obsługa floty samochodowej w zakresie podstawowym;

- prowadzenie ewidencji korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej;

- skanowanie dokumentów;

- archiwizowanie dokumentów firmy;

- dbanie o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały biurowe;

- inne prace administracyjno-biurowe oraz bieżące wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy;

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole;

- wdrożenie na to stanowisko oraz bieżące wsparcie;

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach (8.00-16.00) – wymiar: pełny etat, ½ etatu, ¼ etatu - w zależności od preferencji;

- niezbędne narzędzia pracy;

- grupowe ubezpieczenie;

- miejsce pracy: Zborowskie.

Uwagi:

Praca na zastępstwo

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznym środowisku pracy!

Lokalizacja

Zborowskie,

Śląskie

Śląskie, Zborowskie
ID: 682847595