2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy 1/2 etatu

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

„HI-FOX” S.p. z o.o.

HI-FOX – duża hurtownia, bezpośredni importer dodatków do odzieży, włóczek, kordonków i pasmanterii, zatrudni osobę do pracy w biurze na ½ etatu

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

- windykacja należności,

- porządkowanie, segregowanie i archiwizacja dokumentów,

- analiza sprzedaży,

- przygotowywanie dokumentacji dla księgowości,

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera,

- dokładność, punktualność, kultura osobista,

- dobra organizacja pracy,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- chęć pracy w dłuższej perspektywie, na stałe.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, ½ etatu

- praca w zgranym zespole,

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Hi-Fox Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 916875097