2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wilanów
Dodane 10 maja 2024

Pracownik biurowo-administracyjny w Kancelarii Notarialnej

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce: Warszawa Wilanów

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje:

  • bieżąca obsługa administracyjna biura (m.in. obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dziennika korespondencji, sporządzanie kopii akt i dokumentów, przygotowanie korespondencji do wysyłki),

  • współpraca z klientem (obsługa telefoniczna, mailowa, bezpośrednia),

  • organizacja i obsługa spotkań w kancelarii,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych, pakietu MS Office i Outlook, w tym umiejętności szybkiego pisania na komputerze,

  • umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem, entuzjazm, otwartość i komunikatywność,

  • rzetelności, skrupulatności i solidności w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętności poprawnego redagowania tekstów,

  • umiejętności zachowania dyskrecji.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kameralnym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kancelarii notarialnej i nabycia nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV)

Możliwość zatrudnienia na niepełny etat.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kancelaria Notarialna Józef Wadowski z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 781688503