2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Śródka
Dodane 13 maja 2024

Pracownik biurowo-administracyjny! STUDENT! Od zaraz!

Lokalizacja

Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy:

- Pracownika administracyjno-biurowego do działu HR -

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • publikowanie ogłoszeń,

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych,

  • prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej,

  • przekazywanie dokumentów pracownikom,

  • ewidencja czasu pracy,

  • proste prace biurowe.

OFERUJEMY:

  • praca od zaraz,

  • stawka: 27,70 zł netto/h umowa zlecenie (bez ZUS),

  • bardzo dobra atmosfera,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.

WYMAGANIA:

  • umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • skrupulatność,

  • dokładność,

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office i Outlook,

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,

  • status STUDENTA/ki zaocznego/ej.

Osoby zainteresowane proszę o załączenie swojego CV.

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 1649.

Lokalizacja

Śródka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śródka
ID: 917982361