2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Starołęka
Dodane 31 maja 2024

Pracownik Biura Projektowego

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PLAYNET MEDIA SP. Z O.O. SP. K. to firma z siedzibą w Poznaniu przy ul. Starołęckiej, świadcząca usługi projektowania oraz budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, działająca głownie na terenie województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego.

Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie, pracę w przyjaznej atmosferze i z zaangażowaniem podejmujesz nowe zadania dołącz do naszego zespołu.

PLAYNET MEDIA SP. Z O.O. SP. K. poszukuje pracownika na stanowisku:

PRACOWNIK BIURA PROJEKTOWEGO

Zakres obowiązków:

·        kontakt osobisty i telefoniczny z różnymi podmiotami zaangażowanymi w proces projektowy

(m. in. instytucje samorządowe, deweloperzy, operatorzy telekomunikacyjni, geodeci)

·        pomoc przy pracach biurowych związanych z kompletowaniem dokumentacji

(m. in. skanowanie, drukowanie, bindowanie)

·        przygotowanie dokumentów niezbędnych w procesie inwestycyjnym

·        wykonywanie wizji lokalnych w terenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

·        wykształcenie minimum średnie (mile widziany student kierunku technicznego)

·        obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych

·        znajomość pakietu MS Office (Word oraz Excel)

·        prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu w dużym mieście

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność

·        umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

Oferujemy:

·        interesującą i pełną nowych wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

·        zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (8:00-16:00)

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·        możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

·        pełne wsparcie techniczne i merytoryczne doświadczonego zespołu

Kandydatów prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 918877665