2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostróda
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biura obsługi Klienta

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biura obsługi klienta, która będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę naszych klientów. Osoba na tym stanowisku będzie pełniła kluczową rolę w kontakcie z klientami poprzez odbieranie telefonów, przyjmowanie zamówień oraz zarządzanie nimi w systemie.

Obowiązki:

  • Odbieranie i obsługa telefonów od klientów, udzielanie odpowiedzi na pytania oraz rozwiązywanie problemów.

  • Przyjmowanie i rejestracja zamówień od klientów, wprowadzanie ich do systemu.

  • Tworzenie tras dostaw zgodnie z zleceniami klientów i wprowadzanie ich do systemu.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień.

  • Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta oraz dbanie o pozytywną relację z klientami.

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość obsługi komputera oraz umiejętność szybkiego przyswajania nowych programów.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymagane.

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz szybkiego podejmowania decyzji.

  • Zorientowanie na detal i dokładność w pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w obszarze obsługi klienta.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 916756127