2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Węgrów
Dodane 10 maja 2024

Pracownik biura firmy budowlanej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika biura w firmie budowlanej. Praca na pełen etat w godzinach 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy Węgrów (07-100)

Najważniejsze obowiązki:

  • Obsługa i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji wewnętrznej firmy

  • Obsługa korespondencji e-mail

  • Obsługa dokumentacji kadrowej firmy

  • Składanie zamówień

  • Współpraca z dostawcami

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność

  • Komunikatywność

  • Dobra obsługa komputera w tym pakietu Office, głównie Word i Excel

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność za ich realizację

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość materiałów budowlanych

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość przyszłych awansów

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

NA PIERWSZYM ETAPIE REKRUTACJI PROSIMY JEDYNIE O PRZESŁANIE CV PRZEZ FORMULARZ OLX LUB NA ADRES E-MAIL.

W PRZYPADKU POTRZEBY UŚCIŚLENIA OFERTY LUB PYTAŃ PROSIMY JE KIEROWAĆ PRZEZ FORMULARZ OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 917392629