2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wielkopolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Poznań
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Winogrady
Dodane 31 maja 2024

Pracownik Agencji Ubezpieczeniowej w Unifi Sp. z o.o.

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Stanowiska: Przyłącz się do naszego zespołu w trzecim biurze Unifi Sp. z o.o. w Poznaniu! Poszukujemy osoby, która chce rozwijać się w branży ubezpieczeniowej i współtworzyć z nami przyszłość. Twój główny zakres obowiązków będzie obejmował obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, przy czym szczególny nacisk chcielibyśmy kłaść na promowanie cross-sellu produktów ubezpieczeniowych nieruchomości, firm oraz życia.

Obowiązki:

1.        Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientom w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych.

2.        Budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez regularny kontakt i świadczenie wysokiej jakości usług.

3.        Promowanie cross-sellu dodatkowych produktów ubezpieczeniowych nieruchomości, firm oraz życia, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

4.        Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów biznesowych.

5.        Stopniowe przejmowanie obowiązków managera biura oraz aktywne uczestnictwo w rozwoju biznesu.

Wymagania:

1.        Doświadczenie w obszarze sprzedaży, z preferencją dla osób z branży ubezpieczeniowej.

2.        Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

3.        Inicjatywa w działaniu i zdolność do pracy samodzielnej.

4.        Motywacja do osiągania wyników oraz gotowość do stopniowego rozwoju i awansu.

5.        Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami.

6.        Minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy:

1.        Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do obrotów biura, co daje Ci realną kontrolę nad Twoimi zarobkami.

2.        Możliwość awansu na stanowisko managera biura oraz aktywny udział w rozwoju biznesu.

3.        Stałe wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwość uczestnictwa w szkoleniach.

4.        Elastyczne godziny pracy, umożliwiające lepsze dostosowanie pracy do Twojego życia prywatnego.

5.        Dynamiczne środowisko pracy, które inspiruje do osiągania coraz to większych sukcesów.

Jeśli jesteś gotowy(a) na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na podany adres e-mail.

Miejsce Pracy: Poznań, Piątkowo Godziny Pracy: Pełny etat

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 918921782