2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Żłobnica
Mostostal Kraków
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjny (praca na zastępstwo)

Lokalizacja

Żłobnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik administracyjny (umowa na zastępstwo)

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy sekretariatu Wytwórni Konstrukcji Stalowych

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów

  • Nadzorowanie zaopatrzenia w artykuły niezbędne dla funkcjonowania sekretariatu i Wytwórni Konstrukcji Stalowych

  • Organizacja eventów firmowych

  • Wystawianie faktur sprzedażowych Wytwórni Konstrukcji Stalowych

  • Prowadzenie dziennika korespondencji Wytwórni Konstrukcji Stalowych

  • Prowadzenie rejestru umów Wytwórni Konstrukcji Stalowych

  • Prowadzenie rejestru dokumentów pracowników podwykonawców

  • Nadzór i organizacja prawidłowego obiegu dokumentów ekonomiczno-administracyjnych, zleceń, zamówień, umów, protokołów itp.

  • Współpraca z Dyrektorem Wytwórni i innymi działami Spółki

  • Obsługa administracyjna monitoringu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok);

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Outlook, Excel);

  • Wysoka kultura osobista;

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Doskonała organizacja pracy własnej;

  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki), na czas określony w celu zastępstwa

  • Wynagrodzenie podstawowe,

  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie w PZU,

  • ZFŚS,

  • Kartę Multisport,

  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Lokalizacja

Żłobnica,

Łódzkie

Łódzkie, Żłobnica
ID: 917317857