2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tarnów Opolski
Dodane 27 maja 2024

Pracownik administracyjny - pomoc w administracji (Tarnów Opolski)

Wynagrodzenie

4 900 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów Opolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Pracownik administracyjny – pomoc administracyjna

    Firma Bossmann Thomas Dziemba

Zakres obowiązków:

·         Wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktur),

·         Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

·         Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

·         Kontakt z biurem rachunkowym

·         Zajmowanie się sprawami pracowniczymi

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (okres próbny)

  • Wynagrodzenie: okres próbny około 3700-4000 tyś netto

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, dokładność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Podstawowa wiedza kadrowa lub/i księgowa

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale kadr/księgowym lub/i na stanowisku administracyjnym

Prosimy o kontakt pod numerem tel.: +48 532 794 951

W CV musi znajdować się adnotacja:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Tarnów Opolski,

Opolskie

Opolskie, Tarnów Opolski
ID: 918049675