2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Administracyjny (Kancelaria Notarialna)

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Kancelaria Notarialna w Bielsku-Białej zatrudni osobę na stanowisku pracownika sekretariatu (obsługa administracyjna Kancelarii)

Zakres obowiązków:

- obsługa sekretariatu (obsługa repertorium, archiwizacja dokumentów, sprawy biurowe),

- przygotowywanie projektów wniosków wieczystoksięgowych, deklaracji podatkowych, dokumentów księgowych,

- obsługa poczty i płatności,

- prowadzenie statystyk, wprowadzanie danych do systemu,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- stałe godziny zatrudnienia, w ośmiogodzinnym wymiarze czasu pracy,

- nadgodziny dodatkowo płatne.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy biurowej, preferowanie w kancelarii prawnej, oddziale banku, biurze rachunkowym,

- biegła obsługa komputera w tym programu WORD,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- wykształcenie co najmniej średnie.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail kancelarii dostępny na stronie internetowej www.mariuszswierczek.notariusz.pl

Z wybranymi kandydatami Kancelaria skontaktuje się telefonicznie.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918411743