2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Jawczyce
Dodane 16 maja 2024

Pracownik administracyjny działu zakupów

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca szuka człowieka: King Dystrybucja Sp. z o.o. jest ogólnopolską firmą zajmującą się dystrybucją mięsa i wędlin posiadającą w swojej strukturze sześć oddziałów zlokalizowanych na terenie województwa: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego oraz województwa śląskiego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby przedsiębiorczej na stanowisko: Pracownik administracyjny działu zakupów

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • zarządzanie obiegiem dokumentów zakupowych oraz magazynowych

  • wprowadzanie faktur zakupowych oraz korekt

  • wystawianie dokumentów magazynowych kontrola cen zakupu

  • składanie reklamacji do firm zewnętrznych

  • obsługa klienta

  • kontakt z klientem wewnętrznym jak i zewnętrznym

  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania pracodawcy:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • dokładność i uważność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę

  • Wynagrodzenie do 4000 zł netto

  • Możliwość zakupu produktów firmy (mięso/wędliny/garmażerka) w preferencyjnych cenach

  • Wypłatę zawsze w terminie

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; teks jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz, 926 ze zm.).

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 879426245