2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Krzyki
Dodane 08 maja 2024

Pracownik administracyjny ds. obsługi pacjenta

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Centrum Medyczne Medix, wielospecjalistyczna, niepubliczna placówka medyczna, istniejąca na rynku od 25 lat, w związku ze stałym rozwojem poszukuje osób na stanowisko

Do rekrutacji zapraszamy wszystkie chętne osoby bez względu na wiek, czy doświadczenie. Najważniejsze jest zaangażowanie, a reszty Cię nauczymy.

Zakres obowiązków:

·        Opieka nad pacjentami, udzielanie kompleksowych informacji na temat funkcjonowania placówki i świadczonych usług medycznych

·        Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami

·        Przygotowanie dokumentacji pacjentów, wydawanie wyników

·        Obsługa systemu informatycznego

·        Współpraca z personelem medycznym

·        Obsługa płatności za świadczone usługi medyczne, wystawianie faktur

·        Dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i gabinetów

Poszukujemy osób:

·        Z min. wykształceniem średnim

·        Wysoką kulturą osobistą

·        Biegłą obsługą komputera

·        Umiejętnością koncentracji na wielu zadaniach jednocześnie

·        Dyspozycyjnej i cierpliwej

Która:

·        Szybko przyswaja wiedzę

·        Potrafi budować relacje z pacjentem

·        Potrafi pracować w warunkach stresowych

·        Potrafi dobrze organizować pracę własną oraz współpracować w zespole

·        Ma podzielną uwagę, jest samodzielna

·        Potrafi przyciągać pacjentów oraz zachęcać ich do powrotu dzięki doskonałej obsłudze na najwyższym poziomie

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Zdobycie cennego doświadczenie w renomowanym centrum medycznym

·        Zniżki na badania lekarskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk

aplikowania lub osobiście w rejestracji w Centrum Medycznym MEDIX, plac Hirszfelda 16-17, Wrocław

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie

danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych

do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Medyczne

MEDIX, plac Hirszfelda 16-17 we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29

sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.

1182, 1662)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 708524775