2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Administracyjny

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Elabel Due - Dystrybutor systemów znakowania towarów i opakowań, poszukuje osoby na stanowisko Pracownik Administracyjny.

Zakres obowiązków:

·       Zarządzanie korespondencją firmową (obsługa korespondencji elektronicznej, telefonicznej oraz osobistej, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej)

·       Koordynacja obiegu dokumentów (przygotowywanie, aktualizowanie oraz porządkowanie dokumentacji bieżącej oraz archiwum)

·       Wystawianie i rozliczanie faktur oraz dbanie o stan magazynowy.

·       Obsługa klienta (odpisywanie na maile, przygotowywanie ofert i zamówień, kalkulacji/  rozliczanie / fakturowanie, pakowanie zamówień),

·       Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników,

·       Zapewnienie prawidłowego i sprawnego funkcjonowania biura.

·       Inne prace biurowe związane z administracją biurem.

Nasze wymagania:

·   Wykształcenie średnie,

·       Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy,

·       Terminowość, dokładność szczególnie w dokumentacji,

·       Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·       Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów.

Oferujemy

·       Stabilne zatrudnienie z umową o pracę,

·       Pracę w biurze w Piasecznie od poniedziałku do piątku (w godzinach 8:30-16:30),

·       Możliwość rozwoju zawodowego,

·       Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 883901990