2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Błeszno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjny

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Fundacja Oczami Brata poszukuje osób na następujące stanowisko: Pracownik administracyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do zadań pracownika należeć będzie m.in:

  • Wsparcie biura

  • Prowadzenie terminarza spotkań i zadań

  • Umawianie spotkań

  • Sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego

  • Przygotowywanie dokumentów i materiałów

  • Prowadzenie sekretariatu

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Segregowanie i przekazywanie korespondencji do książki do podpisu celem dekretacji

  • Obsługa poczty elektronicznej

  • Redagowanie pism

  • Drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów.

  • Wprowadzanie nowych segregatorów

  • Segregowanie dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Archiwizacja

  • Reprezentowanie

  • Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz)

  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów

  • Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych

  • Pozostałe zadania związane z prowadzeniem kwestii administracyjnych

  • Sporządzanie zapotrzebowania na materiały

  • Zapisywanie zdjęć na dysk

  • Research internetowy

  • Dbanie o schludny wygląd podczas pracy jak i spotkań

  • Mailing

  • Przygotowywanie zaświadczeń, referencji

  • obsługa RODO

  • Załatwianie spraw urzędowych

  • Wstępne przygotowywanie dokumentów księgowych

Wymagania:

  • wyksztalcenie wyższe z zakresu administracji, rachunkowości,

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych, projektach realizowanych ze środków publicznych.

Dodatkowe wymagania:

a. Motywacja do pracy

b. Chęć rozwoju

c. Umiejętność pracy w grupie

d. Gotowość do podejmowania dodatkowych działań w Warsztacie

e. Obsługa pakietu MS Office

f. Wzorowa organizacja pracy

g. Praca w pełnym etacie godzinowym

GWARANTUJEMY pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole oraz:

– spotkania superwizyjne z zewnętrznym superwizorem,

– spotkania z coachem, psychologiem,

– grupowe ubezpieczenie,

– awans zawodowy,

– możliwość zgłoszenia oraz realizacji propozycji projektowych,

– szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

– wizyty studyjne.

Poszukujemy pracowników kreatywnych, pełnych energii i zaangażowania, którzy pragną realizować się w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Gwarantujemy pracę w prężnie działającym i nastawionym na rozwój zespole! Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego Teamu czekamy na CV!

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 863291034