2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 16 maja 2024

Samodzielny księgowy z administracją

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby do obsługi księgowo-administracyjnej średniej wielkości firmy transportowej

Zakres obowiązków :

·  Prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

·  ·  Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

·  ·  Rozliczanie podatków VAT, CIT

·  ·  Zarządzanie dokumentacją księgową i weryfikacja poprawności dokumentów

·  ·  Współpraca z bankami, instytucjami finansowymi oraz organami podatkowymi

·  ·  Nadzór nad bieżącymi płatnościami i rozliczeniami

·  ·  Sprawdzanie zgodności dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa finansowego

·  ·  sporządzanie zestawień dla zarządu spółki

Wymagania:

·  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości

·  ·  mile widziana znajomość programu Enova

·  ·  Znajomości przepisów podatkowych i księgowych

·  ·  Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

·  ·  Komunikatywność w kontakcie z kontrahentami i współpracownikami

·  ·  Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów

·  ·  Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności księgowych

·  Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stałą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wyślij swoje zgłoszenie (CV) (ze zdjęciem) na adres mailowy

Nie zapomnij w CV dopisać klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 846898586