2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Myszków
Dodane 09 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy - Dział Sprzedaży i Marketingu

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z Myszkowa zatrudni osobę na stanowisku: pracownik biurowy w dziale Sprzedaży i Marketingu

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bieżącymi sprawami i zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura

  • obsługa Klienta i budowanie relacji z kontrahentami

  • zapewnienie odpowiedniego obiegu dokumentów i korespondencji,

  • przygotowywanie ofert handlowych i reklamowych

  • aktywny kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami

  • wsparcie w zakresie prowadzonych działań handlowych i marketingowych,

  • składanie zamówień i zapytań ofertowych

  • czynności związane ze spedycją towarów, drukowanie etykiet dla kurierów,

  • dbanie o sprawne działanie biura

  • wykonywanie bieżących spraw administracyjno-biurowych

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań

  • przygotowywanie faktur sprzedażowych

  • aktywna współpraca z pozostałymi współpracownikami

  • budowanie i utrzymywanie wizerunku Firmy na najwyższym poziomie

Oczekiwana wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • sumienność, dokładność w działaniu

  • doskonała organizacja czasu pracy i wielozadaniowość

  • proaktywna postawa wobec postawionych zadań

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Insert GT - Subiekt GT oraz obsługi urządzeń biurowych

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • wysoki poziom zaangażowania i najwyższa staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • entuzjazm i pozytywne podejście do życia, towarzyszący uśmiech na twarzy :)

  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • samodzielne, wyposażone stanowisko biurowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie,

  • możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101,poz.926, ze zm.)”

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 861748127