2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Winiary
Dodane 13 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy do pracy w Kancelarii Prawnej

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Prawna poszukuje pracownika administracyjno-biurowego do pracy w charakterze asystent/pracownik sekretariatu.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu:

odbieranie telefonów, kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami, przekazywanie wiadomości prawnikom,

zarządzanie obiegiem korespondencji,

wystawianie faktur oraz innych dokumentów, przygotowywanie dokumentacji do księgowości,

załatwianie bieżących spraw w różnych lokalizacjach na terenie miasta,

przyjmowanie i obsługa klientów kancelarii,

administracja sprawami dot. nieruchomości,

administracja informatycznym systemem zarządzania,

dbałość o wizerunek kancelarii i estetyczny wygląd biura,

monitorowanie stanu zużycia materiałów biurowych,

prace biurowe: kopiowanie, skanowanie, archiwizacja dokumentów,

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem,

dobra znajomość komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),

umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, komunikatywność,

mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Co oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się kancelarii,

możliwość indywidualnego rozwoju i szkolenia,

pracę w przyjaznym zespole,

wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i posiadanego doświadczenia,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 917976182