2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dobrzęcin
Dodane 14 maja 2024

Pracownik administracyjno- biurowy

Lokalizacja

Dobrzęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesna Ferma Drobiu zajmująca się produkcją kur niosek poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Miejsce pracy: Dobrzęcin k Czerwieńska

Twoje zadania:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i przygotowanie dokumentów dla działu księgowego, działu kadr

  • Wprowadzanie dokumentów magazynowych do systemu

  • Kontrola korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Dbałość o powierzone stanowisko pracy

  • Obsługa programu wagowego i wagi samochodowej

  • Prowadzenie i kontrola rejestru wejść na teren fermy

  • Ewidencja transportów wjeżdżających na teren fermy

  • Obsługa programu magazynowego WAPRO (możliwość przyuczenia)

Nasz wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Motywacji do pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Komunikatywności

  • Rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Odpowiedzialności i uczciwości

  • Znajomości obsługi komputera

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i elektryczny

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Pracę w zgranym i młodym zespole,

  • Atrakcyjne  i terminowe wynagrodzenie,

  • Ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wdrożenie na stanowisku pracy

  • Dogodne warunki zatrudnienia i godziny pracy

  • Benefity i paczki dla dzieci na święta

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Lokalizacja

Dobrzęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Dobrzęcin
ID: 914665784