2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Ostatni Grosz
Dodane 06 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stala Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma , zajmująca się transportem oraz odbiorem elektroodpadów.

Obecnie poszukujemy kandydata na objęcie stanowiska:

SPECJALISTA DS.ADMINISTRACYJNYCH

Zadania:

  • Rejestrowanie dokumentów w wykazach

  • Wprowadzanie danych oraz zmian do wewnętrznych systemów

  • Weryfikowanie poprawności i kompletności umów i dokumentów

  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów w jednostce

  • Bieżąca obsługa dokumentacji – przygotowywanie dokumentów do wysyłki, archiwizowanie, skanowanie, wykonywanie kserokopii

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania doświadczenia

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

  • Orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane.

Oferta:

  • Pełne przeszkolenie stanowiskowe

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Możliwość powiększenia swoich kompetencji zawodowych

  • Pracę w dynamicznym zespole ceniącym sobie relacje partnerskie

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie grupowe

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.2018 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Stala Group Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Dolnej 6. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Stala Group Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 861015763