2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lewin Brzeski
Dodane 17 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Lewin Brzeski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika biurowego z wykształceniem administracyjnym/budowlanym lub znajomością środowiska budowlanego lub osoby w trakcie studiów.

Zakres obowiązków:

Główne:

- obsługa administracyjno – organizacyjna biura,

- weryfikowanie zgodności faktur z umowami, zamówieniami,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Dodatkowe:

- przygotowywanie ofert do przetargów (zamówienia publiczne),

- sporządzanie ofert, rozliczeń,

- składanie zamówień na materiały w hurtowniach,

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju.

Praca stacjonarna w Lewinie Brzeskim.

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) i obsługi komputera,

- umiejętność organizacji pracy,

- terminowość, - prawo jazdy kat. B.

Zapraszamy do kontaktu poprzez OLX, email lub pod nr telefonu 60*****40

Lokalizacja

Lewin Brzeski,

Opolskie

Opolskie, Lewin Brzeski
ID: 858260830