2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Międzyrzec Podlaski
Dodane 14 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Handsman Food Sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i dbałość nad prawidłowym przepływem dokumentów.

  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej.

  • Nadzór nad dokumentacją biurową.

  • Przygotowanie raportów, zestawień oraz zbieranie informacji na bieżące potrzeby Zarządu.

  • Kontakt z klientami.

  • Pomoc w zakresie obsługi administracyjnej biura (połączeń telefonicznych, fax, poczty e-mailowej, urządzeń biurowych).

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji.

  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Nasze wymagania

  • Absolwent szkoły średniej lub studiów

  • Umiejętność obsługi komputera w tym posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Zdyscyplinowanie i chęci rozwoju.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem.

  • Elastyczność, zdolności dostosowawcze do panujących warunków.

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością realnego rozwoju kompetencji i posiadanej wiedzy.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 820481746