2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 16 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie dokumentów w biurze / obsługa bieżącej korespondencji

  • Tworzenie pism na podstawie wytycznych oraz przesyłanie do odbiorców

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

  • Obsługa wszelkich spraw biurowych oraz administracyjnych

  • Umawianie spotkań

  • Współpraca z kancelariami notarialnymi

  • Wsparcie sprzedaży

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe / min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Pozytywne nastawienie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę programów anglojęzycznych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie deweloperskiej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918637238