2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Dodane 30 maja 2024

Pracowniczka Produkcji(Przy Sałatkach)Bez Wymagań Językowych-Holandia

Wynagrodzenie

65 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Oferta Pracy: Pracowniczka Produkcji (Przy Sałatkach) Bez Wymagań Językowych

Profil Firmy: Hessing Venlo, Plukon Convenience Dronten  to wiodące firmy specjalizujące się w przechowywaniu i pakowaniu świeżej żywności. Nasze dynamiczne i zmotywowane zespoły codziennie zapewniają wysoką jakość usług i zadowolenie klientów. Priorytetem dla nas są bezpieczeństwo i niezawodność, dzięki czemu twoje towary są w dobrych rękach.

Dlaczego Warto Do Nas Dołączyć?

  • Będziesz częścią młodego, dynamicznego i profesjonalnego zespołu.

  • Od pierwszego dnia otrzymasz wyjątkowe szkolenie w języku polskim.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i przyjazna atmosfera pracy.

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz stawki za nadgodziny.

Stanowisko: Pracowniczka Produkcji (Przy Sałatkach)

Opis Stanowiska: Jako Pracowniczka Produkcji będziesz wykonywać różne zadania związane z produkcją sałatek. Kluczowe obowiązki mogą obejmować:

  • Przechowywanie i przeładunek towarów (sałatki)

  • Krojenie warzyw i przygotowywanie mieszanki sałat

  • Napełnianie i pakowanie sałatek

  • Ładowanie skrzyń z sałatami do maszyn

  • Kontrola jakości sałatek

Wymagania:

  • Brak doświadczenia; motywacja jest kluczowa.

  • Prawo jazdy będzie ważnym atutem.

  • Przestrzeganie zasad fabryki (np. brak biżuterii, sztucznych rzęs lub paznokci; ograniczone stosowanie makijażu i perfum).

Warunki Pracy:

  • Praca tylko dla kobiet.

  • Brak wymagań dotyczących znajomości języka angielskiego.

  • Temperatura od 4 do 7 stopni, więc konieczne jest noszenie ciepłej odzieży.

  • Mokre warunki w niektórych działach.

  • Obowiązkowe noszenie odzieży ochronnej (siatki na włosy, maseczki).

  • Praca może być fizycznie wymagająca, wymaga długiego stania.

Wynagrodzenie i Korzyści:

  • Stawka godzinowa początkowa: €13.27 + dodatki

  • Stawki za nadgodziny i zmiany:

    • 00:00-06:00: 140%

    • 19:00-23:00: 125%

    • 23:00-00:00: 140%

    • Sobota (23:00-00:00): 200%

    • Niedziela: 200%

    • Inne nadgodziny: 135%

  • Średnie tygodniowe wynagrodzenie netto: €380 (po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia)

Zmiany i Godziny Pracy:

  • Dwie zmiany: Poranna (06:00-15:00) i Nocna (21:00-06:00) w Hessing Venlo.

  • Typowy tydzień pracy: 38-40 godzin, z możliwością nadgodzin w zależności od zapotrzebowania.

  • Praca w weekendy jest obowiązkowa.

  • Przerwy: 2x30 minut lub 1x30 minut i 2x15 minut.

Termin Przyjazdu: Przyjazd do biura zaplanowany na przyszły tydzień.

Kontakt: Zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i aplikować.

Dołącz do nas i dostarczaj jakość oraz doskonałość w branży spożywczej!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918759901