2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane 28 maja 2024

Pracownica/Pracownik Sklepu – sklep półhybrydowy

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami sieci,

  • obsługa kasy fiskalnej, strefy Żabka Cafe i lottomatu,

  • zamawianie, przyjmowanie i ekspozycja towaru w sklepie,

  • utrzymanie standardów i kontrola jakości funkcjonowania sklepu,

  • prace serwisowe i porządkowe w sklepie,

  • udział w testowaniu nowych technologii wykorzystywanych w sklepie,

  • reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia,

  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym – preferowana branża spożywcza,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,

  • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),

  • umowa o pracę na rok, bez okresu próbnego,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie, nauka języków obcych, paczki świąteczne oraz Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych),

  • wdrożenie pod okiem trenera,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, dodatkowe szkolenia i kursy.

Czym jest sklep półhybrydowy?

Sklep półhybrydowy to Żabka, która w ciągu dnia funkcjonuje jak tradycyjny sklep naszej sieci. W godzinach 6.00-23.00 oferuje klientom strefę gastronomiczną, usługi i pełen asortyment. Natomiast od godziny 23.00 funkcjonuje jak sklepy bezobsługowe Żabka Nano. W godzinach nocnych, wejście do sklepu jest możliwe dzięki infokioskowi znajdującemu się na zewnątrz sklepu. Po przejściu rejestracji klienta i przyłożeniu karty płatniczej lub za pomocą kodu QR w aplikacji żappka, klient wchodzi, bierze produkty i wychodzi, a płatność pobierana jest automatycznie – zupełnie tak, jak w Żabkach Nano.  W ciągu nocy boks kasowy będzie zamknięty, a więc usługi wymagające obecności kasjera nie będą dostępne. Sklep będzie otwarty całodobowo, z około 15-minutową przerwą techniczną w trakcie przełączania sklepu w tryb nocny (Nano od 23:00).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 918244197