2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Północ
Żabka Polska Sp. z o.o
Dodane Dzisiaj o 12:22

Pracownica/Pracownik Sklepu Bezobsługowego - Żabka Nano

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie, przyjmowanie i dbanie o właściwą ekspozycję towarów w sklepie,

  • utrzymywanie standardów i czystości w sklepach,

  • kontrola jakości funkcjonowania sklepu, reagowanie na sytuacje awaryjne i zgłaszanie ich odpowiednim jednostkom wsparcia,

  • udział w testowaniu nowych technologii wykorzystywanych w sklepie,

  • bieżące raportowanie wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym,

  • gotowość do pracy w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych,

  • uczciwość, skrupulatność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży spożywczej,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wdrożenie pod okiem trenera

  • Możliwość ciągłego rozwoju, dodatkowe szkolenia i kursy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911088733