2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Leśniów Wielki
Dodane 13 maja 2024

Prace wykończeniowe w kontenerach mieszkalnych / Monter od zabudów GK

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leśniów Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DK-Container jest kluczowym podwykonawcą dla renomowanej firmy niemieckiej zajmującej się sprzedażą kontenerów mieszkalnych oraz biurowych w Niemczech. Produkujemy kontenery mieszkalne i biurowe od podstaw poprzez spawanie stalowych ram, lakierowanie, wykonanie instalacji sanitarnych i elektrycznej oraz wykończenie mieszkalne wybrane przez klienta. Najważniejszymi punktami naszej firmy jest jakość wykonania produktu, terminowość oraz ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego. Dzięki naszej filozofii i doświadczonym pracownikom którzy pomagają nieustannie podnosić jakość pracy, w krótkim czasie byliśmy w stanie dynamicznie i skutecznie rozwinąć firmę.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Monter od zabudów GK.

Miejscowość: Leśniów Wielki

Wymagania / Zakres obowiązków:

  • Montaż ścian działowych z płyty gipsowo-kartonowej w odpowiednich miejscach według projektu budowlanego.

  • Tworzenie sufity podwieszane poprzez zawieszenie konstrukcji metalowej i zamocowanie na niej płyt gipsowo-kartonowych.

  • Wykończenia wokół instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych.

  • Szlifowanie, szpachlowanie i wykańczanie powierzchni gipsowo-kartonowych w celu uzyskania gładkiego i estetycznego wykończenia.

  • Montaż listew przypodłogowych, ościeżnic drzwiowych i innych elementów wykończeniowych.

  • Współpraca z innymi fachowcami budowlanymi, takimi jak elektrycy, hydraulicy i malarze, w celu zapewnienia kompleksowego wykończenia budynku.

  • Pomoc przy montażu / wykonywanie bezpośrednich poleceń przełożonego

  • Mile widziane doświadczenie jeżeli chodzi o powyższe obowiązki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość szkoleń rozwijających

  • praca jednozmianowa (pon.-pt., 6-14)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX lub drogą mailową.

**NIE wymagamy znajomości języka niemieckiego.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Leśniów Wielki,

Lubuskie

Lubuskie, Leśniów Wielki
ID: 902686912