2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Kraków
  6. Prace magazynowe - Bronowice
Dodane 10 maja 2024

Prace magazynowe w Modlniczce / wymagane prawo jazdy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac magazynowych:

Prace magazynowe

Numer referencyjny:

IS/MAGM/05/2024

Miejsce pracy:

Modlniczka

NA CZYM POLEGA PRACA:

 ·        Na wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań w magazynie z zaangażowaniem oraz dbałością o jakość,

·        Na zarabianiu konkretnego wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę,

·        Na bezpieczeństwie Twoim i innych,

·        Szacunku wobec członków zespołu i klienta,

·        Zaangażowaniu,

·        Satysfakcji dowożonej do klienta, firmy i siebie,

·        UCZCIWOŚCI.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 ·        Kompletacja towaru,

·        Obsługa systemu WMS,

·        Załadunek / rozładunek,

·        Przyjęcie oraz rozmieszczenie dostaw,

·        Zabezpieczenie towaru do transportu,

·        Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w magazynie,

·        Przestrzeganie oraz promowanie standardów BHP.

INFORMACJE O WAKACIE:

·      Umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

·     Praca zmianowa

·     Terminowe wynagrodzenie

·     Zapewniamy szkolenie

WYMAGANIA:

·      Poszukujemy osób z prawem jazdy

·      Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917382198