2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Kobylanka
Dodane 09 kwietnia 2024

PRACA - Zatrudnię Kierowcę - upr. HDS - kat. C lub C+ E

Lokalizacja

Kobylanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dzień dobry,

Zatrudnię Pracownika na pełen etat na stanowisko:

KIEROWCA (z uprawnieniami na HDS) kat. C lub C+E

Praca od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 7:30 - 16:00 - WEEKENDY WOLNE

Firma: Szalunki Pietrucha sp.c.

Lokalizacja: ul. Szczecińska 30 B - Kobylanka 73-108

OBOWIĄZKI W PRACY:

  • jazda zestawem pojazdów do 12 ton

  • jazda samochodem w celu wywozu sprzętu szalunkowego/ odbioru sprzętu szalunkowego (kursujemy po pobliskich miejscowościach - Szczecin i okolice, Stargard i okolice, Police, Pyrzyce, Nowogard, Goleniów, Gorzów Wlkp. itp. - niedaleko - w zależności od lokalizacji budowy Klienta)

  • kiedy nie ma wywozów sprzętu/ odbiorów sprzętu również pomoc na magazynie (szykowanie wydań sprzętu, odbiór sprzętu - sprawdzanie sprzętu pod względem ilościowo-jakościowym, w razie potrzeby jego czyszczenie)

  • dbanie o czystość w użytkowanym samochodzie ciężarowym

WYMAGANE:

  • Prawo jazdy kat. C lub kat. C+E

  • Uprawnienia na obsługę HDS

  • Chęci do pracy

  • Sumienność

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia na wózki widłowe bądź Umiejętność prowadzenia wózków widłowych

OFERUJĘ:

  • Umowę o pracę, na początek na czas określony, jeżeli ze wszystkim się dogadamy - to na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Odzież roboczą BHP

  • Możliwość podnoszenia pensji

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Indywidualne podejście do Pracownika

Zapraszam do przesyłania CV oraz na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Kobylanka,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kobylanka
ID: 847899395