2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

PRACA Warszawa - punkt gastronomiczny OAKBERRY

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie gastronomicznej.

OAKBERRY rekrutuje osoby do pracy na wyspach w galeriach handlowych w Warszawie na pełen etat i pół etatu.

Start: czerwiec 2024 r.

Stawka na start: 28,00 zł netto

Wymiar czasu pracy: pełen etat/ pół etatu, system zmianowy

Dni pracy: poniedziałek-sobota + niedziele handlowe

Miejsce wykonywania pracy: Złote Tarasy / Westfield Mokotów / Westfield Arkadia

Rodzaj umowy: umowa zlecenie z możliwością przejścia na UoP, bądź pozostanie na UZ.

Zakres obowiązków: uprzejma i na wysokim poziomie obsługa klientów, w tym przede wszystkim: przyjmowanie zamówień, przygotowywanie bowli i smoothie, sprzedaż pozostałych produktów z naszej oferty, finalizacja zamówienia (przyjmowanie płatności), regularne dbanie o porządek lokalu, inwentaryzacja, w tym bieżąca kontrola stanu asortymentu, przyjmowanie dostaw.

Wymagania: osoby pełnoletnie, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku braku, możliwość wykonania badań na koszt firmy), uśmiech, uczciwość.

Wszystkiego Cię nauczymy, potrzebujemy jedynie Twojego zaangażowania i chęci do nauki. :)

Dni szkoleniowe są płatne po 2 miesiącach od daty zatrudnienia.

Spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne. Zdalnych rozmów na chwilę obecną nie przewidujemy. Chcemy poznać człowieka. :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918273156