2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podkarpackie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Miejsce Piastowe
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w Winnicach Czajkowski

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miejsce Piastowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Winnice Czajkowski poszukuje pracowników do pracy na winnicy w Podniebylu.

Opis stanowiska:

- Praca przy opryskach i nawożeniu winnicy,

- Praca przy formowaniu winorośli, cięciu, wiązaniu, zbiorze winogron oraz porządkowaniu winnicy,

- Praca przy produkcji wina,

- Inne drobne prace przy gospodarstwie.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w rolnictwie - mile widziane w pracy na winnicy w Polsce lub za granicą,

- Prawo jazdy kat B  lub T,

– Umiejętność prowadzenia ciągnika rolniczego, oraz obsługi maszyn rolniczych m.in. opryskiwacz, siewnik, mulcher, pielnik .itp. ,

- Minimum podstawowe umiejętności z zakresu napraw i  mechaniki pojazdów oraz maszyn,

- Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczny czas pracy,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: winniceczajkowski gmail com

dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Miejsce Piastowe,

Podkarpackie

Podkarpackie, Miejsce Piastowe
ID: 898947704