2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dubie
Dodane 30 kwietnia 2024

praca w turystyce- recepcyjno-administracyjna

Lokalizacja

Dubie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Przyjmę osobę do pracy w gospodarstwie rybackim.

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie nowych klientów- grupy szkolne, oferta dla firm, imprezy

-obsługa sali konferencyjno-audiowizualnej

-oprowadzanie po gospodarstwie gości

-obsługa rezerwacji noclegów (dostępność 7 dni w tygodniu do aplikacji z rezerwacjami)

-wprowadzanie faktur, drobne prace administracyjne

Oferujemy:

-atrakcyjne warunki zatrudnienia

-miły, zgrany zespół

-ewentualne przeszkolenie

Oczekujemy:

-doświadczenia na podobnym stanowisku

-znajomość języka angielskiego

-zaangażowania

Praca w okolicy Krzeszowic, na miejscu, plus dostępność do ewentualnej obsługi rezerwacji na poziomie aplikacji w telefonie.

Praca na miejscu od środy do niedzieli.

Lokalizacja

Dubie,

Małopolskie

Małopolskie, Dubie
ID: 915424418