2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Praca w sklepie Żabka/Myśliwska/ Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam,

Oferuję pracę na stanowisku kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka przy ul.Myśliwskiej w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardem sieci,

  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów,

  • dbanie o porządek i czystość na sali sprzedaży oraz zapleczu,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • przygotowanie posiłków (hot-dog, panini i t.p.)

  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.

Wymagania:

  • książeczka san-epid,

  • dyspozycyjność minimum 3-4 razy w tygodniu

  • język polski, angielski na poziomie komunikatywnym,

  • status studenta

Doświadczenie nie jest wymagane!:)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 826029485