2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Dodane 21 maja 2024

Praca w sklepie warzywa owoce, DOBRE WYNAGRODZENIE!

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do sprzedaży w osiedlowym warzywniaku poszukuję uśmiechniętych i odpowiedzialnych osób, bez nałogów.

Szukam osób do stałej współpracy, warzywniak jest w całorocznym, ciepłym lokalu.

Praca Gocław lub Wawer blisko Mostu Siekierkowskiego.

Praca możliwa całe dnie, na pełny etat, pół etatu, w ustalone dni itp. wszystko do indywidualnego ustalenia. Szukam osób dyspozycyjnych, minimum dwie soboty pracujące.

Pracujemy między 6.00 a 20.30 (soboty 7-17)

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu

  • umiejętność aktywnej sprzedaży

  • miła obsługa klienta

Zakres obowiązków:

  • wykładanie, przebieranie, ekspozycja towaru

  • profesjonalna i miła obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala

  • racjonalne zatowarowanie sklepu

  • utrzymywanie czystości miejsca pracy

Wynagrodzenie na początek 24-29zł netto (w zależności od umowy).

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 853430040