2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piotrków Trybunalski
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w sklepie spożywczo-monopolowym

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuje energicznej oraz odpowiedzialnej osoby na stanowisko Kasjer - Sprzedawca do sklepu Żabka mieszczącego się w Piotrkowie Trybunalskim

Praca od zaraz!

Główne obowiązki:

  • obsługa klientów zgodna ze standardami sieci Żabka
  • dbałość o ekspozycję oraz porządek na sali sprzedaży
  • obsługa zamówień oraz dostaw
  • dbałość o porządek na sklepie oraz w jego obrębie.

Główne wymagania:

  • uczciwość punktualność rzetelność i odpowiedzialność
  • książeczka sanepidowska

Oferuję:

  • pracę w systemie zmianowym 6:00 - 14:30 oraz 14:30 - 23:00
  • kompleksowe szkolenie (obsługa klienta / kasa fiskalna / itd.)
  • dodatkowa premia jakościowa
  • wypłatę pensji w terminie
  • pensja na poziomie wyższym niż minimalna krajowa

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny:

50*******32

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 744268806