2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Niezdara
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca w sklepie ogólnospożywczym

Wynagrodzenie

4 400 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niezdara

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstający sklep ogólnospożywczy Globi (sklep należący do sieci handlowej Carrefour działający na franczyzie) poszukuje osoby do pracy przy ulicy Dolna 34 Niezdara na stanowisko kasjer-sprzedawca.

Obowiązki:

  • wykładanie towarów i cen,

  • kompleksowa obsługa klienta,

  • pilnowanie porządku na terenie sklepu i na magazynie,

  • obsługiwanie terminali jak i kasy fiskalnej,

  • pomoc klientom w wyborze konkretnych produktów,

  • sprawdzanie terminów ważności produktów,

  • rozliczanie kasy fiskalnej na koniec zmiany,

  • przyjmowanie i rozliczanie prasy codziennej jak i pieczywa,

  • przyjęcie dostaw (zawsze będzie dodatkowa osoba),

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność (ze względu na lokalizacje problem z komunikacją miejską) również w weekendy(dla chętnych niedziela i święta dodatkowo ekstra płatne),

  • odpowiedzialność,

  • sumienność,

  • cierpliwość,

  • komunikatywność,

  • punktualność,

  • umiejętne organizowanie pracy oraz zaangażowanie w obsługę klienta,

  • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej (warunek konieczny),

  • wysoka kultura osobista,

Szukam osoby, która zamierza współpracować na dłuższy okres czasu, ze względu na lokalizację i trudno dostępna komunikację miejską najlepiej osoba z prawo jazdy i własnym samochodem oraz pełnoletnią. Mile widziane doświadczenie, lecz niekoniecznie sieć Carrefour oferuje szkolenia.

Praca dwuzmianowa: 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00

Oferuję:

  • umowę zlecenie lub umowa o pracę (kwestia do dogadania się co do wymiaru)

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia

  • wynagrodzenie ustalane na rozmowie o pracę :)

Zachęcam do wysyłania CV lub kontakt telefoniczny 69*****20 :) Informuję, iż skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Praca od połowy lub końca maja :)

Lokalizacja

Niezdara,

Śląskie

Śląskie, Niezdara
ID: 914867035