2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Żory
Dodane 16 maja 2024

Praca w serwisie sprzątającym w Galerii Wiślanka Żory

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy osobę do utrzymywania czystości w Galerii Wiślanka w Żorach.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe w Galerii

  • utrzymywanie czystości w częściach wspólnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wdrożenie i przeszkolenie

  • elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: Galeria Wiślanka przy ul. Katowickiej 10 w Żorach

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu prosimy o wysyłanie CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 898900813